PostHeaderIcon Rybářská chatka – Fisherman’s cottage

Starší, ale zachovalá rybářská chatka s molem, přímo u vody.  V přízemí je kuchyně, jídelna a obývací pokoj. V patře je ložnice a koupelna. A až pod střechou, kam Simík vyleze po žebříku, je pokoj k odpočinku s výhledem na vodu.  Tímto stavením nepohrdne  milovník přírody a venkovského „luxusu“ :)

titul

 

Chatku jsem stavěla na pozemku 35×25 u vody v ISLAND PARADISE (dle obrázku). Chatku je možné uložit i na jiný pozemek, odpovídající velikosti a s částí ve vodě,  v jiném městě. Výsledek ovšem nezaručuji.
Umístění

DOWNLOAD – Fisherman\'s cottage (1843)

Použité downloady / Used downloads

Vzory-cc4sims | Sloupy-simsontherope | Střecha-hatshepsut | Sloupy-wondymoon | Okna-Cyclonesue

Pozemek / Lot Size 35×25 (nebo větší)

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

5 komentářů k “Rybářská chatka – Fisherman’s cottage”

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters