PostHeaderIcon Zářné zítřky

13

Vážení a milý přátelé Simíků. Máme tu opět nový dodatek a s ním přichází budoucnost  do hry. A protože vím, že máte rádi soutěže, tak tu pro vás zase jednu mám. Právě o tento nový dodatek. A samozřejmě i o další ceny.

Co je vaším úkolem?


1. Vytvořte cokoliv co máte rádi –   Simíky, domy, mazlíčky a nebo všechno dohromady. To záleží na vás. Hlavně to musí vypadat jako z budoucnosti.
Z krásné budoucnosti vašich Simíků :)

2. Můžete použít jakýkoliv neoficiální obsah, mimo pózovačů.  Pózy nepoužívejte! Můžete použít všechny dodatky a kolekce, kromě těch o které se soutěží. 

3. Naaranžujte a vyfoťte. Udělejte několik snímků, které můžete jen  zaostřit, upravit kontrast a velikost.  Jiné úpravy nejsou dovoleny. 

4. Obrázky pošlete na můj email ( jarka@7wifi.net ) a to do 4.11.2013 včetně.

A ceny?

1.cenaDo budoucnosti2.cenafilmové rekvizity3-5.cenasimpointy

 

A jak by výsledek mohl vypadat???

Ale pozor!

Můžete popustit uzdu vaší fantazie a  vytvořte klidně úplně něco jiného.  Nemusí se vaše dílo podobat mému. Jen je nutné dodržet téma „BUDOUCNOST“.  Tvořte jak se vám zlíbí. 

Moc se těším na vaše výtvory :)

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

2 komentářů k “Zářné zítřky”

  • avatar Nicol napsal:

    Pěkná soutěž Jaruš a nevím , jestli mi to výjde něco nafotit .Líbí se mi Tvoje super obrázky :) Přeji Ti hezký prodloužený víkend :)

  • avatar jarkad napsal:

    Niki moc díky :)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters