PostHeaderIcon Villa ARMELLE

Moderní vila, která se hodí do města „budoucnosti“, ale hodí se i do jiných měst naší současnosti. Třeba k moři. V přízemí je kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a koupelna. V patře je ložnice, pokoj pro dítě a koupelna. Za vilou je přístavek s cvičebnou, barem a koupelnou. Součástí vily je i garáž v podzemí, 2 bazény a vířivka. 


1.ceho 2.Posn 3.Pose 4.Hros 5.Doma 6.Show 7.Obludárium9.sz 10.TroPi 11.Do budoucnosti

D O W N L O A D – ARMELLE (2074)

Bez neoficiálního obsahu / NO – CC

Pozemek / Lot Size     40×40

 

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

5 komentářů k “Villa ARMELLE”

 • avatar etoile napsal:

  Hi Jarkad! nice house! kiss from Paris! :x

 • avatar jarkad napsal:

  Etoile – Merci beaucoup! Salutations du tchèque ♥

 • avatar Nicol napsal:

  Nádherná a luxusní :) Interiér super :) Moc se Ti to povedlo Jaruš ♥ Nemám dodatek ,tak se jen budu koukat . Barevně je to moc hezké a foto parádní :)

 • avatar jarkad napsal:

  Niki děkuju ti :)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters