PostHeaderIcon Soutěž – „Třetí léto s JarkaD blogem“

Ahoj přátelé Simíků :)

Tento blog oslavil tento letní měsíc už své třetí narozeniny. Tedy oslavil, teprve oslaví a to s novou soutěží, kterou mám, pro své věrné příznivce, připravenou. Tím vám chci moc poděkovat za vaši přízeň, kterou věnujete tomuto blogu.
Na téma soutěže mě navedla Pawča. Podobná soutěž kdysi proběhla na fóru Simoradna,  kterou jsem tehdy – hurá- vyhrála. Dovolila jsem si toto téma „vypůjčit“. Snad tím nikoho nenaštvu :)

A to téma zní :

Vytvořte svou představu JarkyD jako Simíka .  Co si myslíte, že JarkaD dělá nejčastěji, čím se baví, jak odpočívá???  Nebo cokoliv vás napadne, když si JarkuD představíte.  Doufám ve vaší vtipnou fantazii :D 

Svůj výtvor vyfoťte (1-5 obrázků).  Nebo, při větším počtu fotek, je možné vytvořit koláž. U obrázků lze upravit jen ostrost, kontrast a velikost. Při vytváření vaší „JarkyD“ můžete použít jakékoliv dodatky, kolekce i neoficiální obsah. Zakázány jsou pózy! 

Soutěžit můžete do 12.8.2013 do půlnoci.  Fotky zasílejte na email - jarka@7wifi.net

A ceny ?

1. cena – Podnik „Bistro Otevřeno jako obvykle“ ze Store, která obsahuje „Průmyslovou pec Podnikáme“  + reklamní předměty EA (propisovací tužka s logem + odznáčky)

2. cena - Podnik „Bistro Otevřeno jako obvykle“ ze Store, která obsahuje „Průmyslovou pec Podnikáme“  + reklamní předměty EA (propisovací tužka s logem + odznáčky)

3. cena – Objekty ze Store v hodnotě 1000 simpointů + reklamní předměty EA (propisovací tužka s logem + odznáčky)

4+5 cena – Objekty ze Store v hodnotě 500 simpointů + reklamní předměty EA (propisovací tužka s logem + odznáčky)


Doufám, že se do této soutěže zapojí i ti , kteří se jindy nezúčastňují s výmluvou, že neumí stavět.  Toto je soutěž pro všechny co mají rádi Simíky a JarkaD Sims3 blog .

Moc se těším na vaší hojnou účast, na vaše vtipné i nevtipné obrázky, na obvyklé i neobvyklé nápady a snad se všichni dobře pobavíme. Vy při tvorbě JarkyD a já při vybírání vítězů :)
Soutěžím zdar a kdo si hraje tak přeci nezlobí! 

Za reklamní předměty děkuji Electronic Arts -Lucce Ládrové a Pawče :)

 

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

8 komentářů k “Soutěž – „Třetí léto s JarkaD blogem“”

 • avatar Trina napsal:

  :D představa by byla,jestli se ji podaří realizovat se uvidí :D jdem na věc :)

 • avatar pawca napsal:

  Blahopřeju tvém blogu ke školkovému věku. :D
  Já se soutěže asi nezúčastním, Store objekty už nepoužívám (bojím se, že by mi notebook totálně vybuchl). Ale těším se na nápady ostatních a držím palce všem, kteří se zúčastní. No a samozřejmě i tobě při vybírání vítězů. :)

 • avatar jarkad napsal:

  Trina, určitě to zvládneš.
  Pawčo, moc děkuju :)

 • avatar Petka napsal:

  Tak všem soutěžícím hodně štěstí, spoustu inspirace :).

  Jaruš, pěkný nápad :) – jsem zvědavá na provedení a nápady :)

 • avatar jarkad napsal:

  Peťko, já taky :) Bude to sranda :)

 • avatar mrtinfff napsal:

  a to máme jako vytvořit vlastního simíka vipadajího jako ty a nafotit co si mislím že děláš nebo si stáhnout simíka tebe a vyfotit v ruzných situacích

 • avatar jarkad napsal:

  Ne, musíš vytvořit vlastního simíka podle tvojí představy a nafotit při různých situacích :D

 • avatar Nicol napsal:

  Jaruš , taky děkuji za hezký nápad a gratuluji k třetím narozeninám :) :) :)
  Už se těším na všechny obrázky :) Bude to určitě zábavné :) Moje hra má zase problémy , tak nevím , jestli to stihnu.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters