PostHeaderIcon Rodinný dům č. 35 / Family house No.35

Rodinný domek s bazénem , dětským hřištěm a posezením s krbe. V přízemí domku je kuchyně s jídelnou, obývacím pokojem a koupelna s prádelnou.  V patře  je ložnice, pokoj pro dítě,  místnost k zábavě a koupelna.

DOWNLOAD – Family house No.35 (2350)

Použité downloady/Used downloads

Okno-Cyclonesue
Okno-Cyclonesue
Sloup-denizzo_ist
Plot-Cyclonesue
Sloup-madaya74
Květina-Visty6

Pozemek – Lot Size 30×30

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

8 komentářů k “Rodinný dům č. 35 / Family house No.35”

 • avatar pawca napsal:

  Velmi příjemný dům. Opět skvělá práce se střechou i fasádou (kombinace dřeva a té béžové barvy je opravdu krásná), líbí se mi dětské hřiště. A interiér – ty barvy! Nejvíc jsem nadšená z hnědé koupelny a kuchyně. :)

 • avatar jarkad napsal:

  Díky Pawčo :)

 • avatar LuckyLuca napsal:

  Nádhera :) Já tyhle klasický domky žeru :) Tenhle by šel postavit i v reálu. Interiér je moc pěkný, asi ti něco málo okoukám, máš tam dobrý vychytávky v kuchyni a obýváku :D A venkovní barva je skvělá!

 • avatar jarkad napsal:

  Lucko, díky :-) Klidně okoukávej :)

 • avatar Nicol napsal:

  Moc hezký dům a pěkně zařízený :) Pěkná zahrada a dětské hřiště :) Skvělé Jaruš ♥ Moje 2 domy rozestavěné jsou pryč a zmizely mi po přeinstalaci hry . Tak se pustím do nové stavby . Nevím , kdy to bude ? Přeji Ti hezký podvečer .

 • avatar jarkad napsal:

  Ahoj Niki. Děkuju za pochvalu. Škoda tvé hry, ale ty to doženeš :) Hezký den :)

 • avatar Petka napsal:

  Já mělapocit, že mi něco u tebe uniklo a taky že ano :)). Krásný domek – odpohledu útulný. Krásně zvolené barvy. Balkon s posezením -naprosto úžasné :)

 • avatar jarkad napsal:

  Jé, Peťko moc ti děkuju :) Jsi hodná :)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters