PostHeaderIcon The Sims Bulvar


Ahoj, milí čtenáři,

pokud už víš, co znamená zkratka TSB, nemusíš číst dál. Dnes bych vám ráda totiž představila exkluzivní novinku The Sims Bulvar, který v českých luzích a hájích čeří vody herní série The Sims. Dosud jsme byli zvyklí na různé fanouškovské časopisy, ale to co předvádí The Sims Bulvar posouvá naši hráčskou komunitu mnohem dál. Jistě znáte jako PC hráči různé weby jako Bonusweb.cz, Games.cz atd, ovšem TSB je zaměřen výhradně na tu naši nejoblíbenější hru jakou je The Sims a přichází s obsahem, který si můžete dovoli jedině v The Sims, proptože v jaké jiné hře můžete vytvořit model Chucka Norrise nebo Pamely Anderson a šmírovat je s fotoaparátem jako novinář Blesku :-D

Teď narážím na uchopení TSB, které se na první pohled jeví jako humorný, satirický časopis o známých celebritách (ve stylu Zelený Raul), ovšem na druhou stranu zvyšuje laťku velmi zajímavým tlačítkem na webu, které má popisek NAPSAT SVŮJ ČLÁNEK . Skvělé tlačítko, které jsem již i já sama několikrát použila a můžete si prohlédnout některý z mých článků:

- Můj článek o vile Sunbeam 
- Můj článek o vile Mariette
 

Nejlepší na tom všem bylo, že TSB mi opravili po zadání článku gramatické chyby a  doplnili obsah. Dokonce mě i kontaktovali s návrhem některých úprav jak textu tak i obrázků, které jsem jim v článku poslala.

Co se stalo, když se můj článek objevil na The Sims Bulvaru?

Pokud máte svůj blog jako já, určitě zkuste napsat vlastní článek na TSB a připojte do něj adresu svého blogu, a TSB redaktoři váš článek nasměrují přesně na váš blog. Mě se stalo, že po zveřejnění článků mi zvětšila návštěvnost mého blogu, protože články se zveřejňují i na dalších sociálních sítích jako Twitter, Google+ a hlavně na facebookových stránkách The Sims Bulvar – fanouškovský časopis . Pravidelných čtenářů má magazín The Sims Bulvar opravdu hodně a opravdu věřím, že se stanou jakýmsi styčným bodem pro hráčskou komunitu série The Sims tady v Česku i na Slovensku.

Co všechno jsem zatím na The Sims Bulvaru našla:
- obrázkové vtipy s Chuckem Norrisem
- Zdeňka Pohlreicha
- prezidenta Klause i Zemana 
- světy pro The Sims od Cink Aurora 
- a plno jiných, zajímavých a vtipných článků 

Budu moc ráda, když mi na TSB napíšete i svůj názor, ať je jakýkoli. Já osobně považuji The Sims Bulvar za magazín, který dal nový rozměr spojení „fanouškovský časopis“.
 

Jsem JarkaD, všecky vás moc simíkuju    a budu velmi ráda, když mi napíšete svůj názor do komentářů. 

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters