PostHeaderIcon Villa Victoria

Veliká moderní vila se dvěma bazény. V suterénu garáž + fitko. V přízemí je hala s fontánkou, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, velká ložnice, dětská ložnice, dětská herna a dvě koupelny. V patře se nachází 5 menších nezařízených místností. Jsou vymalované a připravené k zařizování dle potřeby rodiny. 
DOWNLOAD – Victoria (2433)

Použité downloady/Used downloads

Set oken-ruhrpottbobo
Set oken-mutske
Okno-matomibotaki
Sloup-madaya74
Květiny-Khany Sims
Set oken-Canelline

Pozemek / Lot Size    40×40


Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

4 komentářů k “Villa Victoria”

 • avatar pawca napsal:

  U moderních vil se kochám spíš interiérem (což už víš :D ), ten je opět skvostný. Elegantní, vkusný, přitom jednoduchý. A dostala mě vana v koupelně – zrcadla, barvy – úžasné. :-)

 • avatar jarkad napsal:

  Díky Pawčo, no interiér byl docela oříšek, neboť jestli jsi si všimla je to jen ze základu a mazlů. Takže objektů pramálo. Nábytek skoro nikdy nestahuju, protože jsou ty soubory většinou moc velký. A nechci aby ty baráky byly 100 a více MB obludy :-P Ještě jednou díky.

 • avatar Nicol napsal:

  Milá Jaruš .♥ Je opravdu velká , moderní a krásná .♥ Mnoho světla a skvělé vybavení domu . Perfektní , jako vždy . Přeji Ti hezký víkend i pro Tvoji rodinu . PS: Brzy Ti napíšu email ,potřebovala by jsem radu .. ozvu se …

 • avatar jarkad napsal:

  Ahoj Niki, moc ti děkuji a i tobě přeji krásný dny! :-) Napiš, ráda poradím, pokud umím :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters