PostHeaderIcon Viktoriánský dům č.13 / Victorian house No.13

Menší „Viktorek“ dělaný dle předlohy na objednávku. Je to domek pro normální až 4 členou rodinu. V přízemí se nachází kuchyně, obývačka a koupelna s prádelnou. V patře jsou ložnice pro rodiče a děti, koupelna a pracovna.  U domu je přístřešek na auto. Dům má i zadní vchod. 


D O W N L O A D – Victorian House No.13 (1386)

Dům neobsahuje žádné neoficiální objekty / NO-CC

Pozemek/Lot Size   30×30

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

10 komentářů k “Viktoriánský dům č.13 / Victorian house No.13”

 • avatar LuckyLuca napsal:

  Páni! Je krásný.. Kde bereš ten nábytek? Mám občas dojem, že spoustu toho mi do hry zapomněli dát :D Měníš ho k nepoznání :)

 • avatar jarkad napsal:

  Lucko, děkuju a přísahám, že všechno je ze hry :-D Baví mě to kombinování, experimentování s barvami a tak. Interiér sice není až tak můj šálek kávy, ale doufám, že je aspoň vidět ta snaha :-D :-P

 • avatar pawca napsal:

  Já tě asi opravdu nikdy nepochopím. Kde bereš inspiraci a nápady na všechny ty domy? Je krásný a souhlasím s LuckyLuca – interiér máš opravdu nápaditý a originální. :-)

 • avatar jarkad napsal:

  Pawčo díky. Jak už píšu nahoře, tento domeček mojí fantazii moc nepotřeboval. Je dle předlohy, na objednávku. Za chválu interiéru moc děkuji, je to pro mě povzbuzující.

 • avatar Petka napsal:

  Pěkný viktoriánek. Lehoučký jako pírko, co se pomalu sneslo a usedlo na sníh. A působí na něm svým jemným dojmem. ( tím lehounký nemyslím technicky, ale metaforicky ).

 • avatar jarkad napsal:

  Děkuju moc :-)

 • avatar bedzinek napsal:

  Ahoj, chci se zeptat, je to hodně trapný dotaz, ale jak si ten dům dám do TS3?:D Naintaluju si to přes soušteč, ale jak ho potom najdu ve hře? Prosím o odpověď na můj e-mail: bedzinek@seznam.cz a díky. ;) Jinak to tu máš moc hezký a domy úžasný!

 • avatar Nicol napsal:

  Milá Jaruš , je opravdu moc hezký . Sněhová pokrývka je kouzelná . Vybavení super. Přeji Ti hezkou neděli. Niki

 • avatar jarkad napsal:

  Niki, moc ti děkuju a též přeji hezký den :-)

 • avatar jarkad napsal:

  Děkuji a odpověď máš v e-mailu :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters