PostHeaderIcon Výsledky – Miliónové Obludárium

Tentokrát bylo opravdu hodně těžké vybrat vítěze. Nejen proto, že vaše soutěžní příspěvky byly vesměs povedené, ale hlavně proto, že se vás zúčastnilo velmi mnoho. Snažila jsem seč mi síly stačily abych vybrala ty nejlepší výtvory. Takže rozhodla jsem takto: 

1. místo  a  dodatek Obludárium vyhrává
Radim Kašník


2. místo a kolekci Diesel vyhrává
Alena Vikartovská

  
3.místo a USB disk ve tvaru diamantu vyhrává
Lucie Kunešová


4+5+6 místo a objekty dle vlastního výběru ve Store v hodnotě 500 simpointů vyhrávají

Marek Rástocký

Helena Filipová


Veronika Nováková

Výhercům gratuluji ! 

Výherci prvních třech cen oslovím co nejdříve emailem.
Výherci 4,5a6 ceny nechť mi oznámí své nicky na www.thesims3.com  a napíšou si do seznamu přání objekty v hodnotě 500 simpointů. Tyto jim následně odešlu. 

 

Všem bych ráda moc a moc poděkovala za účast. Další neméně zajímavou soutěž plánuji na listopad o „Počasí“.  Doufám opět ve vaší hojnou účast.

 

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

2 komentářů k “Výsledky – Miliónové Obludárium”

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters