PostHeaderIcon French chateau


D O W N L O A D-French chateau (2559)

Použité downloady / Used downloads

Zámecký set-cyclonesue
Sloup-viennalex
Pnoucí růže-Visty6

STORE placené /nutné/
Zámecká sada
Gotické okno 

Pozemek/Lot Size 64×64

V zámku se nachází: kuchně s jídelnou, salóny, obývací pokoj, 2x velké ložnice, 1x dětský pokoj, místnost s barem, kulečník, cvičebna a 3x koupelna.

Cena   273880,- / 438170,-

 

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

2 komentářů k “French chateau”

  • avatar Petka napsal:

    Tak to velký obdiv. A i v tom zařízování, ohledně takvelkého pozemku. To chtělo asi nutnou dávku trpělivosti. Krásný malebný zámeček. Úžasná vodní plcoha, do které je zapojen s krásnou zámeckou zahradou. Skvěle využitá zámecká sada.

  • avatar jarkad napsal:

    Moc vám děkuju. Jste hodný. :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters