PostHeaderIcon Koupací jezírko

1.2.3.4.5.6.7.8.

1. Postav bazén.
2. Zapni Cheat „ConstrainFloorElevation false“.
3. Opatrně kolem bazénu za pomoci „nástroje na úpravu vodních ploch“  vytvoříme jezírko.
4. Vypni cheat „ConstrainFloorElevation true“.
5. Nástrojem „Vytvoř styl“ zabarvy  bazén tak,  aby se barvou přiblížil jezírku co nejvíce. Já použila textilní „jeansovou“ barvu /trochu ztmavenou/.
6. Teď si zapni Cheat „MoveObjects on“. Použij kameny a keře k zamaskování nehezkých viditelných bazéno-jezírkových přechodů. Já používám velmi užitečné přidržení klávesy alt. Pak se dá pohybovat kameny a keři opravdu libovolně.
7+8.  A výsledek stojí za to :-)

a jdem si zašnorchlovat 


Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

14 komentářů k “Koupací jezírko”

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters