PostHeaderIcon Highfield Cottage

Velká horská chata. Exteriér je moje práce a nádherný stylový interiér je dílo Marka Connora.  Děkuji za velmi příjemnou a plodnou spolupráci a doufám i v další :)
DOWNLOAD – Highfield Cottage (1316)

Použité downloady/Used downloads

Plot-wondymoon
Okno nízké-ruhrpottbobo
Ploty-Cyclonesue
Set oken-mutske

STORE
Květina ve váze
Olivovník
Tropické listy
Dvousedačka
Gauč
Obrazy
Polička
Věšák
Den země

Pozemek / Lot Size  40×30

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments

12 komentářů k “Highfield Cottage”

 • avatar LuckyLuca napsal:

  Konečně sis ho ozkoušela na vlastní kůži :D Nádherná stavba s naprosto úžasným interiérem. Mohla bych se tu rozplývat hodiny :) Jste perfektní dvojka :)

 • avatar Trina napsal:

  krásná práce,je vidět že vy dva na sebe „slyšíte“…
  krásná chata,která by mohla fungovat i jako hotel…:)

 • avatar jarkad napsal:

  Lucko díky, Marek je skvělý, ale zlobí mě :D

 • avatar jarkad napsal:

  Trina-taktéž děkujeme. A ano, hotel by to byl krásný :)

 • avatar pawca napsal:

  Krásná moderní chata se skvělou (zarostlou) zahradou. A interiér – ten je božský. Spousta skvělých detailů (namátkou – krb+knihovna, oplocené květiny, stolek u krbu je geniální!) , vše stylové, vkusné, sladěné do dřeva. Úžasná spolupráce a úžasný výsledek. :)

 • avatar jarkad napsal:

  Pavlí, moc děkujeme. Ten interiér se Markovi opravdu povedl. Velmi mě překvapil a potěšil :D Přesně trefil atmosféru „horské“ chaty :D Díky

 • avatar The Stepa 3 napsal:

  Wow! Já nestačím zírat :D Perfektní exteriér Jarko, ale u tohohle domu přímo hltám hlavně interiér, perfektní originální nápady a perfektně slazené.. prostě nádhera!

 • avatar Mickey napsal:

  Tak to je dokonalé. Ty jsi vytvořila perfektní stavbu a Marek do ní udělal perfektní interiér. Ani mi nedošlo, že to stavěli 2 lidi (byl jsem tak uchvácen fotkama, že jsem si nadpis přečetl až pak :D ). Jsem nadšený z té kombinace dřeva a kamene a té ohromné spousty kreací s nábytkem. Tolik zajímavých nápadů, ta veliká hala (ale přitom vůbec nepůsobí prázdně. Opravdu tleskám. Takhle by to mělo vypadat, když se spojí dva mistři stavileté :)

 • avatar jarkad napsal:

  Oh, pánové děkujeme za komplimenty :)

 • avatar Mark Connor napsal:

  Nečakal som až takú pozitívnu odozvu na môj najslabší interiér :D moc vám ďakujem :D

 • avatar jarkad napsal:

  Ale ty kecko obecná! Je nádherný :)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Vyhledávání-Search
Uvítání / Prosba
Všichni, kdo se tu zastavíte, jste zde vítáni! Prohlížejte, listujte, kochejte se a stahujte bez omezení mé domečky a siminky ! Všechno je zdarma! Jsem nadšená a šťastná, že návštěvnost tohoto blogu je tak hojná. Všem za to mockrát děkuji.Everyone who comes is welcome! Thank you all for visiting this blog. POZOR!Nekopírovat bez přímého odkazu ke stažení!! Nevydávejte prosím mojí práci za vaší ! Žádám o respektování mé práce. ATTENTION!Do not copy without a link to download! Please respect my work. ¡Atención!No copiar sin un enlace para descargar! Por favor, respeten mi trabajo. Внимание!Не копируйте без ссылки на скачивание! Уважайте мой труд! Děkuji,Thank you,Gracias ,Cпасибо
Archiv /Archive
Komunita
Reklama
Pageviews
SimoSvět
Simosvět
Friends – Partners
Pageviews
free counters