Jméno *
 E-mail *
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
8 + 7=

(648)
(88) Tyna
So, 22 prosinec 2012 23:39:19
email

Ahoj, prosimtě potřebovala bych menší pomoc :D Vždy, když chci rodinu přestěhovat do jednoho z Tvého domů (Villa VARSAMIA) a přiblížim se biť na dohled k tomu pokoji vedle kuchyně, tak mi TS3 přestanou reagovat a vypnou se mi... Nevíš jestli je to např. domem nebo něčim v pc...? Děkuju ;)

(87) JarkaD
Út, 18 prosinec 2012 07:09:38

Cassanova, Dadíí - Vím, že mluvím s jednou osobou,neboť váš koment je z jedné IP adresy a pár vteřin po sobě. Takže jseš hloupá, když si myslíš, že to nepoznám. Jseš tele které mele neustále totéž, proto mažu tvé komenty ! Opakuješ do kola stále stejné argumenty. Už jsem ti řekla, že když se ti moje domy nelíbí tak jsem nechoď. A opakuji - ani jsem nepiš. Nezajímají mě tvoje kecy a garantuji ti, že je opět smažu. A je mi jedno co si o tom myslíš.

(86) JarkaD
Po, 10 prosinec 2012 22:19:09

Dragonitt - moc ti děkuji. Potěšila jsi mne. Ke Cassanovi/ě se už vyjadřovat nebudu. Dokonce jsem další dva její příspěvky smazala neboť se opakovala a blábolila pořád to samé :-D Tvrdila něco ve smyslu , že blog měla ale už nemá. Nic nečekaného. V podstatě mě napadla, že to dělám jen kvůli chvále. Přiznávám, že mě každý kladný koment potěší, ale koho by netěšilo, když se dílo líbí? Neznám nikoho takového. Takže ti ještě jednou mockrát děkuji :-)

(85) Dragonitt
Po, 10 prosinec 2012 21:07:04

Tak takhle dlouho jsem se už nenasmála :D Cassanovo opravdu ráda bych viděla tvoji tvorbu, protože jestli dokáže někdo lépe stavět než JarkaD, opravdu ráda bych se pokochala.

JarkoD - tobě bych chtěla složit obrovskou poklonu za tvůj stavitelský um. Když si prohlížím tvoji tvorbu, tak slintám blahem (a to někdy doslova :D ). Já osobně jsem na stavbu domů dost levá, ale naprosto se vyžívám v interiérech. Proto ti patří můj velký obdiv za to, co dokážeš vytvořit.

(84) JarkaD
So, 8 prosinec 2012 12:58:20

Člověče tě tu zdravím ! Promiň ale já ti bohužel moc neporadím. Nemám s vypalovanýma CD s hrou žádné zkušenosti. Prostě to vyzkoušej a uvidíš :-)

(83) JarkaD
So, 8 prosinec 2012 12:56:30

Ahoj Pawčo, ujišťuji tě, že se nevztekám, to nemám v povaze :-) Pravda Cassanova může říci svůj názor a i kdokoliv jiný. Ale taky musí počítat s tím, že já s ní nejsem povinná souhlasit. A navíc okecává pořád dokola totéž. Pawčo ve všem co jsi napsala souhlasím. Já jen řeknu ke užvaněný Cassanově jednu věc - pokud nenapíše něco nového, nebo nedá odkaz na své výtvory či rady, tak bez milosti budu její bláboly mazat.
Pawčo děkuji za zastání :-D Hezký den :-)

(82) pawca
So, 8 prosinec 2012 12:35:51
url 

Cassanova - pořád nikde nevidím odkaz na tvoje stránky. Pořád ti nevěřím. Teď tím spíš, že sem pořád nechceš dát odkaz. Stavění nebo návody nejsou o množství dodatků. JarkaD má pravdu - staví i bez dodatků, ale když je má, proč by je nepoužila? Já taky stavím s nimi, a nikomu to nevadí. Komu to vadí, tak si ty domy prostě nestáhne.
A návody - no ono prostě ne každý stavební "fígl" je jednoduchý a zvládne ho každý. A pochybuju, že to, že někdo nepochopí návod ho odradí od stavění. Já třeba taky ty návody zas tak nevyužívám a vystačím si bez nich. A opět - návody nemají s počtem dodatků absolutně nic společného, takže to cos napsala je totálně mimo.
Lidi se tě možná ptají na názor, ale kde? Dej sem odkaz, ať se můžeme podívat, inspirovat a zeptat taky.

Jarko - nevztekej se, to nemá cenu. Ona má sice pravdu, že svůj názor vyjádřit může, ale neví, že ty to absolutně nemusíš brát vážně. Je spousta lidí, kteří mají tvoje stavby rádi, takže poslouchej je. Navíc její kritika mi nepřijde moc konstruktivní - "nájdite architekta kto toto postaví... Ved.. to je len na okrasu,nič viac" - a co jako? Tohle je hra, ne realita. Ale podle mě by se dala spousta tvých staveb normálně postavit i v reálu. Ale i kdyby ne - no a? Hra je hra a je to o tom, co tě baví.

(81) Člověk
So, 8 prosinec 2012 11:05:32

Ahoj, mám menší problém a tak se na vás obracím. Chci si od jedné holky koupit TS3, ale je to kopie céda. Psala mi, že to normálně funguje a pošle mi k tomu i instal. kódy a návod na instal.. Já s the sims nemám vůbec zkušenosti, a tak ocením vaše rady. Myslíte, že to bude fungovat? Díky moc

(80) JarkaD
Pá, 7 prosinec 2012 07:13:48

Cassanova-jak už jsem ti napsala jednou, ty ani nikdo jiný mi nebude říkat jak mám stavět! Budu stavět jak já chci. S dodatkama nebo bez nich! A tečka. Dům si stáhne kdo chce. Komu se moje domy nelíbí, včetně tebe, nechť odkráčí na jiný blog, kde mají hezčí domy. Mě je tvůj názor putna. A ano nevěřím ti, že děláš lepší domy, že máš lepší návody. Podle mě neděláš nic! Protože kdyby to byla pravda, tak by jsi nám sem dala odkaz na tvůj blog nebo stránky kde by jsme se mohli všichni podívat. A moje návody? Návod nemá nic společného s dodatkama. Ty návody jsou o postupech stavění ne o dodatcích. A je samozřejmě pravda, že někteří nezvládnout postavit dům ani podle návodu. Ne každý to umí. Nejsi náhodou mezi těmi co nazýváš "amatérmi" ??? A mimochodem mám tu i rubriku "Domy pro základní hru" kde je 33 domů! A v neposlední řadě ti řeknu toto - jseš na mém blogu a jestli se ti tu nelíbí tak jsem laskavě nelez !!! A pamatuj si - můžeš vyjádřit svůj názor ale protože jsi na mých stránkách tak je na mě jestli ho tu nechám nebo ho smažu! JEN TOLIK !!! (79) JarkaD
Pá, 30 listopad 2012 18:19:49

Pawčo, děkuju :-) Máš pravdu, nejspíš zase jeden žvanil, když neukáže co umí! Ale což, má právo na to říci- mě se nelíbí. Já se nezhroutím :-D

(78) pawca
Pá, 30 listopad 2012 15:16:25
url 

A ještě k těm návodům - podle mě jsou velmi přehledné a jednoduché. A JarkaD je moc hodná a šikovná, že je vytvořila.

(77) pawca
Pá, 30 listopad 2012 15:15:17
url 

Cassanova: Musím se JarkyD zastat a souhlasím s ní. Většině lidí se její výtvory líbí (mně taky :-) ). Kýčovité a nereálné mi nepřijdou, právě naopak - ve většině z nich bydlela ráda, jsou nádherné. A JarkaD má pravdu - když jsi vyhrála online soutěže, tak sem dej odkaz na nějaký tvůj dům, ať můžem posoudit i tvoji tvorbu. Možná máš pravdu a stavíš líp, ale zatím mám jenom pocit, že jsi další "kecálek", který jenom kritizuje a sám nic nedokázal.


(76) JarkaD
St, 28 listopad 2012 21:40:37

Marcelo, moc ti děkuji! Tykání mi samozřejmě nevadí :-) Jsem moc ráda za pochvalu, které si vážím :-)

(75) JarkaD
St, 28 listopad 2012 21:39:03

Cassanova: Je mi srdečně jedno, že stavíš lepší domy a že ty moje se ti nelíbí. A velmi by mě zajímalo proč bych tě měla poslouchat a stavět jinak. Budu stavět jak já budu chtít! Stavím vlastním stylem, který se líbí většině lidí. A že se nelíbí tobě je tvůj problém, ne můj. A nemachruj tady, když svoje "krajšie domy" neukážeš. Dej sem link ať se pokocháme.


(74) Marcela
St, 28 listopad 2012 12:22:43
email

Nedá mi to a musím napsat.Tvoje (zdovolením tykám) stavby jsou....ani nemám slovo,které by je vystihlo.Prostě geniální!!!! Všechny jsou dokonalé do detailu. Obdivuji Tvoji práci.Musíš mít velkou trpělivost.Přeji hezký den a spoustu nových nápadů na stavby domů,domečků,hradů......
Zdraví Marcela

(73) Cassanova ;
St, 28 listopad 2012 11:13:30

Ahoj, sorry ale tvoje domy sa mi absolútne nepáčia. Nemajú štýl... nesedí mi tam nič. Ved to by malo tvoriť jeden celok a nie jedno je tam druhé hen tam. Sú také gýčovité a nereálne. Nepáčia sa mi proste. Ja staviam krajšie domy,vyhrala som aj online súťaže. Mala by si stavať iné. Tie tvoje postupy sú zbytočne zložité a amatéri to nezvládnu. NEPAČIA SA MI!

(72) JarkaD
Èt, 22 listopad 2012 16:50:31

Vždyť říkám, ať klidně občas pozlobí. To je život :-D Miluju je a klidně jim to odpustím.

(71) pawca
Èt, 22 listopad 2012 15:06:13
url 

Ale ne, to se neříká! ;-)
No tak samozřejmě, že občas pozlobí i lidi, ale pokud je to v dobrém a od dětí nebo vnoučat, tak to zas tak nevadí. :-)


(70) JarkaD
Èt, 22 listopad 2012 13:32:01

Pawčo, mám narozky a pěkně baňatý - 50 :-P Moc ti děkuji za přání. Simíci mě nikterak nezlobí:-D Spíš mě občas pozlobí lidičkové, ale ti už jsou takový a asi je to i dobře. Vždyť bych se mohla nudit kdyby třeba děti a vnoučata občas mámu, babču nepozloili ne ? :-D

(69) pawca
Èt, 22 listopad 2012 10:06:59
url 

Ahoj. :-)
Ty máš dneska narozeniny? Tak všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně ať tě pořád baví stavět a ať tě simíci nezlobí. :-)

Be Sociable, Share!

Komentáře

Powered by Facebook Comments